Reserveren is super eenvoudig en snel geregeld via de accommodatiepagina.
Selecteer je gewenste data, geef het aantal personen door en kies of je direct wilt boeken of liever eerst een vrijblijvende optie plaatst. Net wat jij prettig vindt! Na je aanvraag ontvang je direct een bevestiging per e-mail. Wij controleren je reservering zorgvuldig en zodra de eigenaar akkoord geeft, sturen we je de definitieve reserveringsbevestiging toe.



Vakantievilla Zelzate (ZEL-1013-G)
- Omheinde tuin
- Dichtbij Gent en Brugge
- Grote parktuin
Welkom bij deze accommodatie, een plek met eindeloze mogelijkheden voor een overnachting met vergaderingen of bijeenkomst. Villa met een uniek karakter, gelegen in een weelderige parktuin van maar liefst 9300 m2.
Groepsaccommodatie in België met omheinde tuin 
Deze groepsvilla, gelegen bij de Belgisch/Nederlandse grens, biedt een comfortabele accommodatie voor 6 tot 14 personen. De villa beschikt over 7 kamers waardoor je met 14 volwassenen kunt overnachten. Elke kamer is uitgerust met een televisie, een eigen toilet en douche en gratis wifi. Het is mogelijk om op elke kamer een babybedje te plaatsen (zelf meebrengen). Er is een kleine keuken met koelkast, waterkoker, Nespresso- en Senseo-koffiemachine, een Airfryer en een 2-pits keramische kookplaat, ideaal om kleine maaltijden te bereiden (niet geschikt voor uitgebreid diner). In de gezellige woonkamer vind je een comfortabele loungebank en een ruime eettafel en een televisie. Via de schuifpui heb je toegang tot de tuin met een heerlijk terras. Dit gedeelte van de tuin is afgezet met een hek, zodat kinderen veilig kunnen spelen. Bovendien is er een gratis barbecue beschikbaar. Fietsen en auto's kunnen gratis worden geparkeerd op het terrein.
Zin in een feestje?
De villa is exclusief voor jouw groep beschikbaar. Er zijn dus geen andere gasten in dit gebouw.
Ruimte genoeg dus voor een feestje, barbecue of spelletjes in de grote tuin. Je mag hier tot laat je feestje vieren want buren hebben we niet! Er staan 3 koelkasten om voldoende drankjes koud te zetten.
Cursussen en vergaderen
Onze villa is een heerlijke plek om te verblijven tot maximaal 14 personen. In ons naastgelegen hotel kun je op werkdagen genieten van een ontbijt, lunch en diner en beschikken we over een terras en vergaderzaal.
Bezoek Landgoed Puyenbroek en historische steden Gent en Brugge 
Het is hier goed toeven 3 kilometer vanaf de Nederlands/Belgische grens. De badplaatsen in Zeeland en de Belgische kust zijn snel te bereiken. In de omgeving zijn genoeg bossen om te wandelen of te fietsen. Het landgoed PUYENDBROEK LIGT OP 5 KILOMETER AFSTAND. Op dit landschapspark van 50 ha vind je alles voor een onvergetelijke dag: sporten, attracties, speeltuin, roeien, golfbaan, fietsverhuur, zwembaden, wandelen en nog veel meer. Een bezoek aan Gent of Brugge met vele winkels en restaurants mag je zeker niet vergeten.
Beschikbaarheid
maart 2026
april 2026
ma
di
wo
do
vr
za
zo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ma
di
wo
do
vr
za
zo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
- Niet beschikbaar
- Gekozen aankomst- vertrekdag
- Geen beschikbare aankomstdag
- Beschikbare aankomstdag
Voorzieningen
Ligging accommodatie
Aan drukke weg Andere accommodatie op terrein Niet op vakantiepark Landelijk Bosrijke omgeving
Faciliteiten (Buiten)
Terras Tuin/Erf is omheind Fietsenberging Barbecue aanwezig Barbecueën toegestaan Speelveld
Sanitair
Badkamers: 7 Douches: 7 Toiletten: 7
Faciliteiten (Binnen)
Zithoek Wifi
Soort groep
Vereniging Studentengroep School Familiegroep Vergadergroep Mannengroep Voetbalgroep Vriendengroep Sportgroep Vrijgezellenfeest Jongeren < 25 jaar Bruiloft
Algemene gegevens
Bedlinnen inbegrepen Badlinnen inbegrepen Exclusief voor 1 groep Huisdieren niet toegestaan Slaapkamer met eigen sanitair
Afstanden tot
Bos & Heide: < 0,5 km Golfbaan: < 5 km Bushalte: < 5 km Treinstation: < 25 km Stad- dorpscentrum: < 5 km Winkels: < 1 km Sauna: < 5 km Binnenzwembad: < 5 km Restaurant: < 0,5 km
Toegankelijkheid
Max. aantal rolstoelgebruikers: 4 Rolstoelgeschikt
Keuken
Koelkast Kook pitten: 2 Soort fornuis: Keramisch Magnetron
Slaapkamer
Slaapkamers: 7 Bedden: 14
Overige
Nederlandse TV zenders Nu slechts 25% aanbetaling
België
Oost-Vlaanderen
Plaats
Zelzate
Faciliteiten (Binnen)
Kinderstoel: 0 Kinderbox: 0
Kamerindeling
Begane grond
Slaapkamer 01
Bad: 1 Wastafel: 1 Toiletten: 1 2-persoonsbed: 1 2-persoons slaapbank: 1
Slaapkamer 02
Wastafel: 1 Douches: 1 Toiletten: 1 1-persoonsbed: 2
Verdieping 1
Slaapkamer 03-06
Wastafel: 1 Douches: 1 Toiletten: 1 1-persoonsbed: 2
Registratienummers
Registratienummer nationaal:
Registratienummer lokaal:
Locatie

Reviews
Ontvangst
Schoonmaak
Personeel/Beheer
Faciliteiten
Ligging
Kindvriendelijk
Prijs/Kwaliteit
Anoniem
juni 2025 , Amsterdam
"Fijn maar kan beter "
Het was een fijn klein huisje, maar met veel verbeterpunten. De matrassen waren doorgezakt, een aantal stoelen buiten was al kapot bij aankomst. Er was ons 7 slaapkamers beloofd, maar dit waren er maar 6. De keuken was erg klein. De pallet banken zaten niet zo comfortabel.
Het was fijn dat we met een code het huisje in konden. Het was wel behoorlijk stil, boven hoorde je niet goed wat er beneden gebeurde dus dat was prettig voor de vroege slapers.
Ontvangst
Schoonmaak
Personeel/Beheer
Faciliteiten
Ligging
Kindvriendelijk
Prijs/Kwaliteit