Reserveren is super eenvoudig en snel geregeld via de accommodatiepagina.
Selecteer je gewenste data, geef het aantal personen door en kies of je direct wilt boeken of liever eerst een vrijblijvende optie plaatst. Net wat jij prettig vindt! Na je aanvraag ontvang je direct een bevestiging per e-mail. Wij controleren je reservering zorgvuldig en zodra de eigenaar akkoord geeft, sturen we je de definitieve reserveringsbevestiging toe.



Vakantieboerderij Ellertshaar (ELT-2012)
- Uitzicht op het bos
- Zwemwater
- Hottub
Deze groepsaccommodatie ligt in Ellertshaar, 5 kilometer ten zuiden van Hunebedhoofdstad Borger, in het Unesco Geopark in hartje Drenthe. De vakantieboerderij heeft prachtig uitzicht op bos en vlakbij bij een prachtig meer met strand. De omgeving is prachtig. Heerlijk wandelen, fietsen of paardrijden in het bos met grote heidevelden en bosmeertjes. De hunebedden liggen op een steenworp afstand.
Let op: deze accommodatie wordt niet verhuurd aan jongerengroepen en studentengroepen. Deze accommodatie in combinatie met de ligging is hier niet geschikt voor.
Groepsaccommodatie in Drenthe met eigen strand 
De groepsaccommodatie is geschikt voor groepen van maximaal 12 personen en is voorzien van 6- twee persoons slaapkamers met eigen douche. Twee slaapkamers hebben ook eigen toilet. . De inrichting is modern en zeer sfeervol. Je hebt de beschikking over een luxe open keuken voor volop kookplezier. Er is een ruime en sfeervol ingerichte leefruimte met zit- en eethoek. In de zithoek staan onder andere chesterfields. Vanuit de accommodatie heb je een prachtig uitzicht op de weilanden en het bos. Geniet van de grote landelijke tuin en je eigen zwemwater met strand! Buiten vind je een terras met lounge stoelen en ligstoelen. Geniet in de hottub van een goed glas wijn met uitzicht op water en bos!
Ontdek samen de hunebedden
De groepsaccommodatie ligt in de driehoek Assen, Emmen, Hoogeveen midden in het groene hart van Drenthe. Het alom bekende plaatsje Borger ligt op enkele kilometers afstand, leuk om per fiets de hunebedden te gaan ontdekken.
Bekijk ook de andere groepsaccommodaties in Ellertshaar
Beschikbaarheid
maart 2026
april 2026
ma
di
wo
do
vr
za
zo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ma
di
wo
do
vr
za
zo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
- Niet beschikbaar
- Gekozen aankomst- vertrekdag
- Geen beschikbare aankomstdag
- Beschikbare aankomstdag
Voorzieningen
Ligging accommodatie
Andere accommodatie op terrein Niet op vakantiepark Landelijk Bij recreatiewater Bosrijke omgeving
Faciliteiten (Buiten)
Terras Terras overdekt Tuin/Erf is omheind Water/sloot op terrein Tafeltennistafel Fietsenberging Elektrische laadpaal Speelveld
Sanitair
Douches: 6 Toiletten: 6 Badkamers: 6
Faciliteiten (Binnen)
Droger Kinderbed tegen betaling Zithoek Kinderstoel tegen betaling Stookhout aanwezig Wasmachine TV
Soort groep
Vriendengroep - in overleg Jongerengroepen < 25 jaar niet toegestaan Familiegroep Vergadergroep Sportgroep - In overleg
Algemene gegevens
Vakantieboerderij Exclusief voor 1 groep Huisdieren niet toegestaan Slaapkamer met eigen sanitair Luxe accommodatie
Afstanden tot
Recreatiewater: < 1 km Binnenzwembad: < 5 km Golfbaan: < 10 km Bushalte: < 1 km Bos & Heide: < 1 km Treinstation: < 25 km Winkels: < 10 km Sauna: < 5 km
Toegankelijkheid
Deurbreedte aangepast Rolstoelgeschikt Drempelloos
Keuken
Soort fornuis: Gas Kook pitten: 6 Koelkast Vloer keuken: Gietvloer Oven Vriezer Vaatwasser Magnetron
Slaapkamer
Slaapkamers: 6 Bedden: 12
Overige
Fiets en MTB routes Broodjesservice
Wellness
Whirlpool/Hottub
Nederland
Drenthe
Plaats
Ellertshaar
Faciliteiten (Binnen)
Kinderbedjes: 1 Kinderstoel: 1 Kinderbox: 0
Kamerindeling
Begane grond
Slaapkamer 01+02
Wastafel: 1 Douches: 1 Toiletten: 1 1-persoonsbed: 2
Verdieping 1
Badkamer 2 Toiletten op overloop
Toiletten: 2
Slaapkamer 03 t/m 06
Wastafel: 1 Douches: 1 1-persoonsbed: 2
Registratienummers
Registratienummer nationaal:
Registratienummer lokaal:
Locatie

Reviews
Ontvangst
Schoonmaak
Personeel/Beheer
Faciliteiten
Ligging
Kindvriendelijk
Prijs/Kwaliteit
Franz-Josef T.
juni 2023
Sehr schön war das große Wohnzimmer, und der große Ess-und Kochbereich.
Auch die Terrasse war sehr schön.
Weniger schön waren die kleinen Schlafzimmer und Toiletten. Im Bad waren keine WC's (geht gar nicht)
Ontvangst
Schoonmaak
Personeel/Beheer
Faciliteiten
Ligging
Kindvriendelijk
Prijs/Kwaliteit
Renny P.
januari 2023
Heerlijk rustig omgeving, groot huis, keuken met veel mogelijkheden
Ontvangst
Schoonmaak
Faciliteiten
Ligging
Prijs/Kwaliteit
Annet v.
maart 2022
Mooie locatie en prettig huis. Mooie grote keuken van alle gemakken voorzien.
Heel fijn dat elke slaapkamer een eigen badkamer heeft. Goede bedden!
Ontvangst
Schoonmaak
Faciliteiten
Ligging
Kindvriendelijk
Prijs/Kwaliteit