


Groepsaccommodatie Heeg (HEE-3656)
- Aan het water
- Gratis gebruik van watersportmateriaal
- Veel buitenruimte
Deze twee sfeervolle groepsaccommodaties vormen samen één grote locatie aan het water, geschikt voor gezelschappen tot wel 72 personen. De combinatie van ruimte, comfort en gezelligheid maakt het de ideale plek voor familieweekenden, vriendengroepen, bedrijfsuitjes of verenigingsweekenden.
Groepsaccommodatie in Heeg aan het water
Binnen vind je meerdere gezellige leefruimtes met grote eettafels, comfortabele zithoeken en volledig ingerichte keukens met onder andere een 6-pits inductiekookplaat, combi-oven, afwasmachine en koffiezetapparaat. Elke kamer beschikt over eigen sanitair en comfortabele stapelbedden. Dankzij de warme inrichting en de royale opzet heeft iedereen voldoende ruimte, terwijl het geheel uitnodigt om samen te koken, eten en ontspannen. Buiten geniet je van het leven aan het water. In de zomer staat er een ruime stretchtent voor gezamenlijke activiteiten of gezellige borrels. Het terrein biedt volop mogelijkheden voor sport en ontspanning, met een beachvolleybalveld, klimrek, fitnesstoestel en grasveld. Gasten kunnen bovendien gratis gebruikmaken van sups, kano’s en kickbikes – ideaal om de omgeving vanaf het water te ontdekken. Met het water letterlijk voor de deur en alle faciliteiten binnen handbereik, is dit de ideale locatie voor een actief én ontspannen groepsverblijf in een ongedwongen sfeer.
Geniet van het water en pittoreske dorpjes
Heeg is een charmant watersportdorp in het hart van Friesland, omringd door meren, weilanden en pittoreske dorpjes. Het dorp staat bekend om zijn levendige haventje, gezellige terrasjes aan het water en de ideale ligging voor een dagje zeilen, suppen of varen. Vanuit Heeg vaar je zo naar het Heegermeer en de Fluessen, of ontdek je de Friese Elfsteden zoals Sneek, IJlst en Sloten. Ook op de wal is er genoeg te beleven: maak een fietstocht langs het water, proef lokale streekproducten of geniet gewoon van de rust en de weidse uitzichten. Heeg biedt het beste van Friesland – ontspanning, natuur en typisch Friese gezelligheid.
Beschikbaarheid
- Niet beschikbaar
- Gekozen aankomst- vertrekdag
- Geen beschikbare aankomstdag
- Beschikbare aankomstdag
Voorzieningen
Op vakantiepark Bij recreatiewater
Volleybalnet Speelveld
Badkamers: 16 Douches: 16 Toiletten: 16
Zithoek
Vereniging Familiegroep Vriendengroep Jongeren < 25 jaar - In overleg
2-persoons stapelbed: 38
Nieuw op Groepen.nl Aantal personen: 72 Slaapkamer met eigen sanitair
Bushalte: < 1 km Recreatiewater: < 0,5 km Golfbaan: < 20 km Binnenzwembad: 10 km Sauna: 20 km Stad- dorpscentrum: < 1 km Restaurant: < 0,5 km Treinstation: < 10 km Bos & Heide: 26 km
Soort fornuis: Inductie Kook pitten: 6 Koelkast Aantal koelkasten: 2 Koffiezetapparaat Combi magnetron Aantal ovens: 2 Vaatwasser
Slaapkamers: 16 Bedden: 72
Friesland
Heeg
Kinderstoel: 0 Kinderbox: 0
Kamerindeling
Begane grond
Badkamers: 1 Douches: 1 Toiletten: 1 2-persoons stapelbed: 1
Douches: 1 Toiletten: 1 2-persoons stapelbed: 1
Douches: 1 Toiletten: 1 2-persoons stapelbed: 3
Douches: 1 Toiletten: 1 2-persoons stapelbed: 2
Douches: 1 Toiletten: 1 2-persoons stapelbed: 3
Douches: 1 Toiletten: 1 2-persoons stapelbed: 2
Douches: 1 Toiletten: 1 2-persoons stapelbed: 2
Douches: 1 Toiletten: 1 2-persoons stapelbed: 3
Douches: 1 Toiletten: 1 2-persoons stapelbed: 2
Douches: 1 Toiletten: 1 2-persoons stapelbed: 3
Douches: 1 Toiletten: 1 2-persoons stapelbed: 1
Registratienummers
Locatie
