Reserveren is super eenvoudig en snel geregeld via de accommodatiepagina.
Selecteer je gewenste data, geef het aantal personen door en kies of je direct wilt boeken of liever eerst een vrijblijvende optie plaatst. Net wat jij prettig vindt! Na je aanvraag ontvang je direct een bevestiging per e-mail. Wij controleren je reservering zorgvuldig en zodra de eigenaar akkoord geeft, sturen we je de definitieve reserveringsbevestiging toe.



Groepsaccommodatie Lathum (12 p.) (LAT-2163-DG)
- In de Veluwe
- Authentiek
- Landelijke uitstraling
Landelijk gelegen vakantiewoning, met authentieke details. Het is hier echt genieten. Vanuit de groepsaccommodatie kun je zo de Veluwse bossen zien liggen.
Groepsaccommodatie in de Veluwe met speelweide
De vakantiewoning beschikt over een entree met apart toilet, landelijke keuken en een woonkamer. De bovenverdieping heeft een ruime hal, badkamer met toilet, en drie ruime slaapkamers voorzien van airconditioning. Bijzonderheden met betrekking tot het slapen: Eén bed op de 6-persoons slaapkamer is een volwaardig "onderschuifbed". In de ruime hal is op verzoek in een handomdraai een slaapplek met een 2 persoons bed (met afscheidingswand) te maken. Met dit bed erbij kom je aan 12 slaapplaatsen. Er is een mooi gelegen terras en een speelweide voor spel en vertier. In het seizoen is er een ijssalon om de hoek om een heerlijk ijsje te kunnen eten. Parkeren kun je voor de deur, bij je eigen ingang. Wel zo handig!
Genieten in de bossen
De groepsaccommodatie is gelegen midden in een recreatie gebied, aan de rand van de Veluwe. Wandelen, fietsen, varen, het kan er allemaal. Diverse plaatsen (Arnhem, Doesburg) en tevens diverse musea en Burgers Zoo, Nederlands Openluchtmuseum zijn binnen tien minuten bereikbaar.
Bekijk ook de andere groepsaccommodaties in de Veluwe
Beschikbaarheid
maart 2026
april 2026
ma
di
wo
do
vr
za
zo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ma
di
wo
do
vr
za
zo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
- Niet beschikbaar
- Gekozen aankomst- vertrekdag
- Geen beschikbare aankomstdag
- Beschikbare aankomstdag
Voorzieningen
Ligging accommodatie
Niet op vakantiepark Landelijk Dichtbij een stad Bij recreatiewater Bosrijke omgeving
Faciliteiten (Buiten)
Terras Tuin/Erf is omheind Muziek buiten toegestaan Speelveld Kampvuurplaats
Sanitair
Bad: 1 Badkamers: 1 Wastafel: 2 Douches: 1 Toiletten: 2
Faciliteiten (Binnen)
m2 afmeting woonruimte: 50 Haard/houtkachel: Palletkachel Zithoek Wifi Wasmachine TV
Soort groep
Vereniging - In overleg School - In overleg Familiegroep Vergadergroep Mannengroep - In overleg Voetbalgroep - In overleg Vriendengroep Sportgroep - In overleg
Algemene gegevens
Exclusief voor 1 groep Huisdieren niet toegestaan
Afstanden tot
Bos & Heide: < 5 km Golfbaan: < 10 km Bushalte: < 0,5 km Treinstation: < 10 km Stad- dorpscentrum: < 1 km Winkels: < 5 km Sauna: < 10 km Binnenzwembad: < 5 km Recreatiewater: < 0,5 km Restaurant: < 0,5 km
Keuken
Koelkast Kook pitten: 5 Vloer keuken: Tegels met vloerverwarming Soort fornuis: Inductie Oven Vriezer Vaatwasser Magnetron
Slaapkamer
Slaapkamers: 3 Bedden: 12
Overige
Fiets en MTB routes
Nederland
Gelderland
Plaats
Lathum
Faciliteiten (Binnen)
Kinderbedjes: 1 Kinderstoel: 1 Kinderbox: 1
Kamerindeling
Begane grond
Extra 1
2-persoonsbed: 1
Badkamer 1
Wastafel: 1 Toiletten: 1
Verdieping 1
Slaapkamer 1
2-persoonsbed: 1
Slaapkamer 2
2-persoonsbed: 1
Slaapkamer 3
1-persoonsbed: 5 Bedden: 1
Badkamer 2
Wastafel: 1 Douches: 1 Toiletten: 1
Registratienummers
Registratienummer nationaal:
Registratienummer lokaal:
Locatie

Reviews
Ontvangst
Schoonmaak
Personeel/Beheer
Faciliteiten
Ligging
Prijs/Kwaliteit
Sonja
september 2025 , Bramsche
"Es war super. Tolles Haus und schöne Umgebung "
Das Haus ist sehr schön mit Liebe zum Detail eingerichtet. Es war alles vorhanden .
Ontvangst
Schoonmaak
Personeel/Beheer
Faciliteiten
Ligging
Prijs/Kwaliteit
Bert van Lieshout
juni 2024 , Lierop
"Mooi"
Ontvangst
Schoonmaak
Personeel/Beheer
Faciliteiten
Ligging
Prijs/Kwaliteit