Reserveren is super eenvoudig en snel geregeld via de accommodatiepagina.
Selecteer je gewenste data, geef het aantal personen door en kies of je direct wilt boeken of liever eerst een vrijblijvende optie plaatst. Net wat jij prettig vindt! Na je aanvraag ontvang je direct een bevestiging per e-mail. Wij controleren je reservering zorgvuldig en zodra de eigenaar akkoord geeft, sturen we je de definitieve reserveringsbevestiging toe.



Groepsaccommodatie Vrouwenpolder (VRO-2013)
- Schoonste strand van Nederland
- Open haard
- Deltapark Neeltje Jans
Nostalgisch 12-persoons familiehuis met een enorme tuin net buiten het dorp Vrouwenpolder op een steenworp afstand van het breedste en schoonste strand van Nederland. Dit familiehuis ligt aan de weg van dorp naar het strand op het Zeeuwse eiland Walcheren.
Groepsaccommodatie in Zeeland met veel speelvoorzieningen 
Dit vakantiehuis beschikt op de begane grond over een ruime living met een open haard en een plasma tv. Een open keuken met barretje en ruime comfortabele eethoek. De keuken is voorzien van veel voorzieningen. In de berging staat een wasmachine en wasdroger. De 6 slaapkamers (2 beneden en 4 op de 1e etage) zijn allen ingericht voor 2 personen. 2 slaapkamers boven zijn voorzien van een eigen wastafel. Beneden is een badkamer met douche in bad, toilet en wastafel en een apart toilet. Op de 1e etage is een badkamer met bad, douche, toilet en wastafel en een 3e badkamer met douche, toilet en wastafel. In de grote tuin is trampoline aanwezig. Ontspan in hetluxe wellness huis in de tuin, compleet met een buiten hottub en een Finse sauna voor de ultieme ontspanning. Geniet van de binnen- en buitendouche en laat je verwennen in de comfortabele zithoek bij de openhaard. Deze oase van rust biedt alles voor een onvergetelijke wellness ervaring! Verder is er is parkeergelegenheid naast het huis voor 6 auto's. Bij de receptie van het bungalowpark bestaat de mogelijkheid tot het bestellen van warme broodjes en het huren van o.a. fietsen, bolderwagens en tennisbanen.
Bezoek samen stadjes en bezienswaardigheden 
Diverse dagtrips in de omgeving naar bijvoorbeeld Deltapark Neeltje Jans, Speelcircus Bambini, Mini Mundi of de boulevard van Vlissingen zijn aan te bevelen. Ook België met haar mooie steden Antwerpen, Brugge en Gent is goed bereikbaar. Vanaf maart tot november kan er iedere watersport beoefend worden op de Noordzee en het Veerse meer. Ook voor ruiters zijn er volop mogelijkheden hetzij op de maneges in de buurt of neem je eigen paard mee. Er zijn stallingsmogelijkheden in de buurt.
Beschikbaarheid
maart 2026
april 2026
ma
di
wo
do
vr
za
zo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ma
di
wo
do
vr
za
zo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
- Niet beschikbaar
- Gekozen aankomst- vertrekdag
- Geen beschikbare aankomstdag
- Beschikbare aankomstdag
Voorzieningen
Ligging accommodatie
Niet op vakantiepark Landelijk Bij zee Bij recreatiewater
Faciliteiten (Buiten)
Terras Tuin/Erf is omheind Schommel Water/sloot op terrein Fietsenberging Speelveld
Sanitair
Wastafel: 5 Badkamers: 3 Toiletten: 4 Douches: 3 Bad: 1
Faciliteiten (Binnen)
Droger Zithoek Kinderbed tegen betaling Haard/houtkachel: Openhaard Wifi Wasmachine TV
Soort groep
Familiegroep Mannengroep Vriendengroep Sportgroep
Algemene gegevens
Exclusief voor 1 groep Huisdieren toegestaan
Afstanden tot
Treinstation: < 25 km Bos & Heide: < 5 km Golfbaan: < 25 km Sauna: < 5 km Winkels: < 0,5 km Bushalte: < 1 km Binnenzwembad: < 10 km
Toegankelijkheid
Rolstoelgeschikt
Keuken
Kook pitten: 5 Vloer keuken: Plavuizen Koelkast Soort fornuis: Gas Oven Vriezer Vaatwasser Magnetron
Slaapkamer
Slaapkamers: 6 Bedden: 12
Wellness
Whirlpool/Hottub Sauna
Nederland
Zeeland
Plaats
Vrouwenpolder
Kamerindeling
Begane grond
Badkamer 01
Wastafel: 1 Toiletten: 1 Douches: 1 Bad: 1
Badkamer 02
Toiletten: 1
Slaapkamer 01
1-persoonsbed: 2
Slaapkamer 02
1-persoonsbed: 2
Verdieping 1
Badkamer 03
Wastafel: 1 Toiletten: 1 Douches: 1 Bad: 1
Badkamer 04
Wastafel: 1 Toiletten: 1 Douches: 1
Slaapkamer 03-06
1-persoonsbed: 2
Registratienummers
Registratienummer nationaal:
Registratienummer lokaal:
Locatie

Reviews
Ontvangst
Schoonmaak
Personeel/Beheer
Faciliteiten
Ligging
Kindvriendelijk
Prijs/Kwaliteit
Bart Peeraer
december 2025 , Turnhout
"Fantastisch"
Mooi, gerieflijk en warm huis. Mooie kamers en goede bedden. Grote tuin en prachtig saunahuis met propere saune en heerlijke hottube.
Ontvangst
Schoonmaak
Faciliteiten
Ligging
Prijs/Kwaliteit
Nico
april 2025 , Koersel
"Ruime woning in een rustige omgeving; nabij zee, winkels en horeca."
Ontvangst
Schoonmaak
Personeel/Beheer
Faciliteiten
Ligging
Prijs/Kwaliteit
Susanne Kollmann-Schlawinsky
november 2024 , Boitze
"Schade das es keinen Backofen gibt und das Combi Gerät auch keine Back-Funktion ha. Sonst alles wund"
Sonst alles wunderbar
Ontvangst
Schoonmaak
Personeel/Beheer
Faciliteiten
Ligging
Prijs/Kwaliteit
Marjanne Geilvoet
november 2024 , Hellevoetsluis
"Het huis is wat verouderd maar dat heeft ook iets alles is verder netjes lekker de ruimte ."
We waren er met 10 personen en hebben ons prima vermaakt.. tegen de avond lekker de openhaard aan geeft nog wat extra sfeer.. voldoende badkamers zodat je niet lang op elkaar moest wachten.
Gezellig zowel binnen als buiten grote tafel waar je lekker aan kan zitten met z’n allen.
Je kan eventueel lopend boodschapje doen.
Doordat de sauna kapot was werd daar een oplossing voor aangeboden.
We komen er zeker nog een keer terug
Ontvangst
Schoonmaak
Faciliteiten
Ligging
Kindvriendelijk
Prijs/Kwaliteit
Cootje K.
oktober 2023
Geweldig huis
Ontvangst
Schoonmaak
Faciliteiten
Ligging
Prijs/Kwaliteit